Gelmiş Geçmiş En İyi Komedi Dizisi: That 70s Show

1998-2006 yılları arasında 8 sezon çekildi.

Bana göre gelmiş geçmiş ve bence gelecek olan en iyi komedi dizisi.

Dizi genellikle Formanların bodrum katında geçer. Oyuncuların kendi aralarındaki komik konuşmaları ve olayları ele alır.

Karakterler

Eric Forman: Grubun ele başı. Star Wars hayranı. Sıska birisi. Donna'nın sevgilisi. Babası Red Forman'la müthiş dialogları var.

Donna Pinciotti: Eric'in sevgilisi. Jackie'nin en iyi arkadaşı. Grubun en sakini.

Steven Hyde: Annesi tarafından terkedildikten sonra Formanların evine yerleşti. İnce bir mizaha sahip. Herşeyle dalga geçer.

Jackie: Grubun en zengini. Güzelliğini sürekli ön plana çıkartır. Sırasıyla Michael, Hyde ve Fez ile çıkmıştır.

Michael Kelso: Yakışıklı olmasına rağmen pek zeki değildir. Kızların ona hayran olduklarını söyler durur. Ona göre bu bir lanettir. Siritiyor

Fez: Nereli olduğu bilinmemektedir. Şekerleri çok sever. Kızlara çok ilgisi vardır. Değişik bir aksanı vardır. Kısacası ilginçtir.

Loura: Formanların kızıdır. Erkeklerle fazla haşır neşirdir. Siritiyor Bundan dolayı dizide olmasını istemediğim bir tiptir. Eric'i hiç sevmez.

Leo: Diziye sonradan dahil olmuştur. Hippidir. Pek zeki değildir.

Randy: Diziye sonradan dahil olmuştur. Donna ile çıkmıştır.

Red Forman: Eric'in babasıdır. Gazidir. Bunu sürekli söyler. Bazı yerlere ayağını koymayı çok sever. Siritiyor Eric ile dialogları müthiştir.

Kitty Forman: Red'in eşidir. Oğlunu ve kızını çok sever. Bazen çok kızar. Mutlu bir aile hayali kurar. Durumu sürekli düzeltir.

Bob: Donna'nın babasıdır. Red'in en iyi arkadaşıdır. Bob sıradışı zevkleri vardır.

Midge: Bob'un eşidir. Daha sonra ayrılırlar.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !